Dolce & Gabbana Dolce Rose

Dolce & Gabbana – Dolce Rose

Vstupte do světa smyslné elegance s parfémem Dolce & Gabbana Dolce Rose. Tento okouzlující vůně je jako kvetoucí zahrada plná nádherných růžových květů, které se rozvíjejí na vaší pokožce. Každý sprchový rituál se promění ve vzrušující a romantický zážitek díky této ikonické vůni od slavného italského módního domu Dolce & Gabbana.

Popis a vlastnosti

Dolce & Gabbana Dolce Rose je nová květinově ovocná vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2021 od značky Dolce & Gabbana Beauty. Tato toaletní voda přináší do kytice Dolce další květinu – Dolce Rose. Její živý a okouzlující charakter ukazuje světu další aspekt tzv. “Dolce Girls”. Tato vůně je odvážná, optimistická a společenská, říkající si o to, co si myslí a díky své spontaneitě rozjasňující ulice.

Dolce Rose zachycuje bezstarostnou radost ve vůni, která je stejně silná a odvážná jako každý jednotlivý člen komunity “Dolce Girls”. Jako první toaletní voda z kolekce Dolce oslavuje tuto krásu králku květin – růže. Růže symbolizuje lásku, krásu a ženskost a je charakteristickým motivem ve dnech mistrovských umělců Domenica Dolcea and Stefana Gabbanova.

Voňavka byla stvořena parfumérkou Violaine Collas kombinacemi absolut jemné růží s jejich svěží poznámky s jemným pižmem a pikantním červeným rybízem. Dolce Rose je plná energie a chuti do života, což ji činí neodolatelně okouzlující kompozicí. Flakón sdílí své jemné křivky a elegantní ženskou siluetu s originálním parfémem Dolce, ale nyíi ponořuje své sklo do růžově červené barvy, ve které se zdá, že stejnoměrný květina záři. Nezaměnitelný květinový uzávěr je nyní take oblečen do výrazně červené barvy vyjadřující osobnost Dolce Girl a fascinující aspekty této voňavky.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Dolce & Gabbana Dolce Rose”. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze a byli spokojeni s vůní tohoto parfému. Uvádějí, že má příjemnou květinovou vůni, která je svěží a ženská. Další zákazníci se však vyjadřují negativně a uvádějí, že tato vůně není dlouhotrvající a rychle vyprchává. Není tak intenzivní, jak by si představovali. Celkový dojem zákazníků je tedy rozporuplný a nelze jednoznačně říct, zda jsou recenze pozitivní nebo negativní.

Závěr

Dolce & Gabbana Dolce Rose je vůně, která okouzlí každého svou jedinečností a elegancí. Je to dokonalá kombinace sladkých tónů růže s jemnými květinovými akordy, které dodají vašemu dni nádech romantiky a ženskosti. Tato vůně je vhodná pro každou příležitost a stane se nezbytným doplňkem vaší osobnosti. S Dolce & Gabbana Dolce Rose si můžete být jisti, že budete poutat pozornost a zanecháte nezapomenutelný dojem.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Dolce & Gabbanal a vše o značce Dolce & Gabbana naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.