DKNY Be Tempted

DKNY – Be Tempted

Ponořte se do světa smyslného pokušení s parfémovanou vodou DKNY Be Tempted. Tento neodolatelný a vábivý vůně je stvořena pro ženy, které si rády užívají život plným douškem. S kombinací sladkých ovocných tónů, květinových akordů a smyslné vanilky vás tento parfém okamžitě zahalí do svého opojného objetí. Připravte se na vzrušující dobrodružství plné lásky, vášně a přitažlivosti s DKNY Be Tempted!

Popis a vlastnosti

DKNY Be Tempted  je svůdným parfémem, který dokonale zachycuje jiskřící město na noční obloze a záři, která ho obklopuje. Pocit svůdnosti “velkého jablka” vás přenese do atmosféry New Yorku jako nikdy předtím. Tento poutavý příběh se vrací s novou verzí jablka, které je ještě sytější, lesklejší a lákavější. DKNY Be Tempted vyjadřuje vzrušující pocit nového objevování prostřednictvím smyslnosti ovoce. Jeho návyková vůně evokuje neodolatelnou touhu.

V úchvatných vrchních tónech si užijete divoce vábivých pupenů černého rybízu spolu se zakázaným kouzlem levandule a šťavnatého červeného ovoce. Pikantní citrón a osvěžující jablko dodají této vůni opojné zvraty. Srdce této vůně pak rozehrává osvěžující vír ženskosti a vášně díky luxusnímu hladkému oleji, který se prolíná s intenzivním kouzlem fialky a bohatého, smyslného pomerančového květu. Exotický olej z pačuli se mísí s krémovou vanilkou a tajemnými intrigami myrhy, aby vytvořil nezapomenutelný zážitek pro vaše srdce. Nechte se svést touto jedinečnou vůní a zažijte smyslovou extázi.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému DKNY Be Tempted. Někteří zákazníci jsou s produktem spokojeni a vyjadřují pozitivní recenze. Chválí jeho příjemnou vůni, která je svěží a sladká zároveň. Také oceňují dlouhou trvanlivost vůně na pokožce. Další zákazníci se ale naopak stýkají s negativními zkušenostmi. Kritizují slabší intenzitu vůně po nanesení a také uvádějí, že se jim nelibila kombinace jednotlivých složek parfému. Celkově lze tedy říct, že recenze produktu DKNY Be Tempted  jsou smíšené a každý si musel udělat svůj osobní názor na tento produkt.

Závěr

DKNY Be Tempted je dokonalou volbou pro ženy, které touží po svůdném a přitažlivém vůni. Tento parfém se otevírá oslnivými tóny červeného ovocného koktejlu, které postupně přechází do smyslných květinových akordů. Jeho základ tvoří teplé dřevité nuance, které dodávají celkovému dojmu hloubku a eleganci. DKNY Be Tempted je neodolatelným doplňkem každodenního outfitu i večerních společenských událostí.

Zde naleznete podrobnou recenzi na DKNY Be Tempted .

Tuto vůni mají na Notino Zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.