DKNY Be Extra Delicious

DKNY – Be Extra Delicious

Představujeme vám novou vůni, která vás okamžitě dostane! DKNY Be Extra Delicious – parfémovaná voda je dokonalým spojením svěžesti a smyslnosti. Tato neodolatelná vůně přináší do vašeho života energii a sebevědomí. S jejími osvěžujícími tóny citrusového ovoce a jemným nádechem květin si zaručeně zamilujete každý moment strávený s touto vzrušující esencí. Připravte se na to, že budete prostě neodolatelní!

Popis a vlastnosti

Oslavte a vychutnejte si sladkou stránku života s parfémovanou vodou DKNY Be Extra Delicious o objemu. Tato lákavá směs sladkých lahůdek je jako stvořená pro ty, kdo milují sladké a svůdné vůně. V první vrstvě této vůně ucítíte čerstvost hrušky, bergamotu, frézie a šťavnatého černého rybízu.

V srdci této parfému se skrývají jemné tóny konvalinky, čerstvé pivoňky a gardénie, kterým dodává nádech heliotropu. Tyto květinové esence spolu harmonicky ladí a přinášejí do vaší každodennosti pocit svěžesti a elegance. A to není zdaleka konec.

Sladká vlna pokračuje malinovou explozí zabalenou do krémové karamelové mašle. Tento neodolatelný mix sladkostí dokonale podtrhuje vaši osobnost i jedinečnost. Parfémovaná voda DKNY Be Extra Delicious byla uvedena na trh roku 2020 jako novinka plná energie a radosti ze života.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému “DKNY Be Extra Delicious – parfémovaná voda “. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí především svěžest a sladkou vůni tohoto produktu. Další zákazníci se naopak stěžují na rychlé vyprchání vůně a nedostatečnou trvanlivost. Celkový dojem je tedy rozporuplný a každý jedinec může mít jiné zkušenosti s touto parfémovanou vodou.

Závěr

DKNY Be Extra Delicious – parfémovaná voda  je dokonalou volbou pro ženy, které touží po osvěžujícím a přitažlivém vůni. Tento parfém se otevírá svěžími tóny citrusových plodů, které postupně přecházejí do sladkých ovocných akordů. Jeho dlouhotrvající vůně zanechává pocit energie a sebejistoty po celý den. S elegantním designem lahvičky je tento produkt také skvělým doplňkem na vaší toaletní stolici. DKNY Be Extra Delicious – parfémovaná voda je neodolatelným spojením svěžesti a smyslnosti, které si zamilujete!

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od značky DKNY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.