Chloé Chloe

Chloé – Chloé

Vstupte do světa neodolatelné elegance a ženskosti s parfémovanou vodou Chloé  Chloe. Tento ikonický parfém značky Chloé je symbolem jemnosti, svobody a romantiky, která se snoubí s moderním šarmem. Jeho jedinečná vůně vás okouzlí již při prvním setkání a pohladí vaše smysly po celý den. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný sofistikace a elegance s touto klenotem mezi parfémy.

Popis a vlastnosti

Chloé Chloe, parfémovaná voda je květinová – pudrová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2009. Je noblesní, elegantní a velmi ženská, dokonale vyjadřuje nespoutaný duch s vrozeným smyslem pro módu a styl. Tato vůně je určena pro ženu plnou života. Nový parfém Chloé značí tvořivou a sebevědomou jedinečnost Chloé ženy. Značka Chloé si neklade za cíl zaměřit se pouze na jeden typ ženy, ale chce zachytit různorodost. Stejně jako samotná vůně spojuje klasické prvky s novými svěžími nápady a vzdušnou sladkost s dřevitou silou, tak i flakón představuje studii protikladů. Designer Patrick Veillet se inspiroval komplikovaným detailu plisovaných rukávů halenek od Chloé při tvorbě delikátní stěny čtvercového flakónu. Uzávěr ve tvaru oválného límce hraje s čistými rovnými liniemi a stříbrné provedení evokuje nostalgickou atmosféru. Kovový povrch uzavírá unikátní řemeslnictvím zpracovaný flakón, což je v moderním parfumérství velmi vzácné. Dotek delikátní elegance dodává stužka v barvě okvětních lístků lososové růže, kterou je ležérně ovázána kolem hrdla flakónu.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Chloé Chloe, parfémovaná voda”. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze a byli spokojeni s vůní tohoto parfému. Uvádějí, že je svěží, ženský a elegantní. Další zákazníci se však vyjadřují negativně a tvrdí, že tato vůně nevydrží dlouho na pokožce a rychle se vytrácí. Názory zákazníků jsou tedy rozdělené a nelze jednoznačně říct, zda jsou recenze pozitivní nebo negativní.

Závěr

Chloé Chloe, parfémovaná voda je dokonalou volbou pro ženy, které touží po elegantní a svěží vůni. Tento parfém se otevírá jemnými květinovými tóny a postupně přechází do smyslných dřevitých akordů. Jeho dlouhotrvající vůně zanechává pocit svobody a sebejistoty po celý den. S Chloé 30ml Chloe si můžete být jisti, že budete poutat pozornost a nezapomenutelně vonět ve každé situaci.

Zde naleznete podrobnou recenzi na Chloé Chloe.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.