Bvlgari Omnia Crystalline

Bvlgari – Omnia Crystalline

Vstupte do světa nekonečné čistoty a jemnosti s toaletní vodou Bvlgari Omnia Crystalline. Tento klenot mezi parfémy vás okouzlí svým oslnivým leskem a přenese vás do zářivého ráje plného krystalů. Jeho lehká, ale zároveň intenzivní vůně se snoubí s vaší osobností, podtrhuje váš jedinečný styl a dodává vám pocit neodolatelné elegance. Ponořte se do této vzrušující symfonie tónů a objevte novou dimenzi ženskosti s Bvlgari Omnia Crystalline!

Popis a vlastnosti

I když jde o vůni kterou firma Bvlgari uvedla na trh v roce 2005, tak je to tak trochu novinka z roku 2023. Protože zrovna v tomto roce dostala vůně nový flakón. A tím pádem se dá očekávat že ověřená vůně bude nově promována. Pojďme se tedy podívat na to jak vůně voní.

Jak voní Omnia Crystaline

Omnia Crysltaline je květinovědřevitá vůně. Jde o krásnou svěží vůni. Nejlépe se nosí na jaře a v létě a to přes den. Ale může být klidně celoroční vůní.

Vůně voní cca 2-3 hodiny mírnou intenzitou.

Jak voní jednotlivé tóny, seřazeno podle intenzity:

Hlava: bambus , hruška

Srdce: lotus, čaj , cassia

Tělo: pižmo , guajakové dřevo , mech

Tuto vůni mají na Notino Zde.

Sluníčko, vánek, bílé povlečení sušící se ve vzduchu.

Jeda z nejelegantnějších letní vůní.

Ideální bezpečný dárek, tzn. vůně se obdarované nejspíš bude líbit.

Jeho bezstarostná nevinnost nám připomíná staré časy a probouzí milé vzpomínky. Stejně jako vůně Omnia Crystaline, i tato toaletní voda vyčaruje kouzelnou atmosféru a smích, jako bychom se ocitli na kolotoči.

Vůně Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které zářivým třpytem křišťálu oživují srdce a duši moderní ženy. Symbolizuje zářivý a neodolatelný paprsek života, který charakterizuje právě tato vůně. Jejím diskrétním dotekem smyslnosti nenápadně doplňuje přirozený půvab moderní ženy.

Stejně jako přírodní křišťál skrývá Bvlgari Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev vonných tónů, které společně utvářejí jeho originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny svítícím bambusem ve spojením se šťavnatým nashi nabuzujícím průzračností. Tajemné srdce vůně odhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, který dodává kompozici svěží charakter. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo, které přidává hloubku duše celé vůni.

Jeho bezstarostná nevinnost probouzí milé vzpomínky a vyvolává kouzelnou atmosféru plnou smíchu. Tato toaletní voda je součástí kolekce Omnialandia, ve kterém každý parfém reprezentuje konkrétní atrakci a společně utvářejí oslnivé kouzlo celého zábavního parku.

Vonný profil Bvlgari Omnia Crystalline je inspirován rozvinutím kvetoucich kytek a jejich spojením se zářícím tónem křišťálů. V jeho složení najdeme prvotní průsvitnost svěže bambusu kombinovanú se šťavnatym nashi ovocem. Tajuplne srdce vůně odhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušovalo svěže charakter celé kompozice. V konečném doteku se objeví balzamové dřevo, které dodává hloubku a smyslnost celkovému dojmu. Bvlgari Omnia Crystalline je tak jako přírodní křišťál plny rozmanitosti vonných tónů, které společne vytvárajú jeho originální a ojedinělou vůni.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu Bvlgari Omnia Crystalline . Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, ve kterých chválili příjemnou a osvěžující vůni tohoto parfému. Uvedli také, že se jedná o dlouhotrvající vůni, která je vhodná pro denní nošení. Další zákazníci byli ale méně spokojeni s tímto produktem a vyjádřili negativní recenze. Kritizovali slabou trvanlivost vůně na pokožce a také cenu, kterou považovali za přehnanou ve srovnání s kvalitou produktu. Celkově lze tedy říct, že zkušenosti zákazníků jsou smíšené a názory se různí.

Závěr

Bvlgari Omnia Crystalline je dokonalou volbou pro ženy, které touží po svěžím a jemném vůním zážitku. Tato toaletní voda  přináší neodolatelnou kombinaci květinových a ovocných tónů, které se harmonicky prolínají s dřevitými akordy. Její elegantní flakon s křišťálovým uzávěrem dodává produktu luxusní a sofistikovaný vzhled. Bvlgari Omnia Crystalline je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i speciální příležitosti, který zanechá vaše okolí ohromené vaší jedinečnou vůní.

Tuto vůni mají na Notino Zde.

 

Další parfémy od Bvlgari a vše o značce Bvlgari naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.