Burberry Body Tender

Burberry – Body Tender

Vůně Burberry Body Tender je jako dotek jemného letního vánku na vaší pokožce. Tento svěží a lehký parfém se otevírá květinovou explozí, která postupně přechází do sladkého základu vanilky a santalového dřeva. Jeho malý formát 4,5 ml jej činí ideálním společníkem pro cestování nebo kdykoliv potřebujete osvěžit svůj den.

Popis a vlastnosti

Tato ovocná, citrusová a aromatická vůně byla speciálně navržena pro ženy a představuje měkkost, klid a charisma.

Vůně Burberry Body Tender byla uvedena na trh v roce 2013 a stala se okamžitým hitem mezi milovnicemi parfémů. Její složení obsahuje prvky jako bergamot, broskvové květy, růže, santalové dřevo a pižmo. Tyto ingredience společně tvoří jedinečnou kombinaci sladkých i kořenitých tónů.

Vonná kompozice evokuje pocit svobody a energie s nádechem romantiky. Pokud hledáte novou oblíbenou vůni do vaší sbírky parfémů, určitě si tuto lahodící směs nechte ujít!

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně toaletní vody Burberry Body Tender o objemu 4,5 ml. Někteří zákazníci jsou spokojeni s vůní a uvádějí, že je svěží a přirozená. Další zákazníci se naopak stěžují na krátkou trvanlivost vůně a nedostatečné projekce. Celkový dojem je tedy rozporuplný a nelze jednoznačně říct, zda jsou recenze pozitivní nebo negativní.

Závěr

Burberry Body Tender toaletní voda 4,5 ml je dokonalou volbou pro ženy, které hledají svěží a lehkou vůni s jemnými květinovými tóny. Tento produkt od značky Burberry nabízí nejen kvalitní složení, ale také elegantní design lahvičky. Díky praktickému balení se hodí do každé kabelky a umožňuje si udržet svůj oblíbený parfém stále po ruce. Pokud hledáte novou vůni na každodenní nošení, Burberry Body Tender toaletní voda 4,5 ml je skvělou volbou!

Zde naleznete podrobnou recenzi na Burberry Body Tender.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.