Recenze Salvador Dali – Dalilight

Recenze Salvador Dali – Dalilight

Naše čtenářka která má přezdívku Brusinka, nám zaslala hned několik recenzí na dámské parfémy a toaletní vody. Zde je první její recenze.

Recenze na dámské parfémy a toaletních vod pro ženy od Brusinky

Chcete vonět jako letní vánek nebo máte radši orientální vůně, či květinové, které vás zavedou do rajských zahrad? Naše čtenářka nám napsala recenzi na své oblíbené parfémy. Vydejte se s ní za mořem, do růžové farmy či divoké přírody plné sladkých vůní pačuli a vanilky.

Salvador Dali – Dalilight

Salvador Dali s vůní Dalilight je ta pravá svěžest. Ve vůni ucítíte tóny pižma, cedru, ambry v základu. Hlava parfému je provoněna citronem, mandarinkou a červeným jablkem. Srdce vás zaujme vůní jasmínu, leknínu a broskve. Celá kompozice dohromady tvoří velmi svěží vůni, která vám bude připomínat moře a svěží vánek plný květin.

Vůně je plná ženského šarmu, tato jemná kompozice je zabalena do lahvičky vyrobené z modrého skla, která má připomínat obraz Salvadora Daliho Christmas. Vonná směs je plná něžnosti a květů, kde vévodí bílé květiny a j prodchnutá sladšími tóny citrusů s broskvemi. To vše doplňují jemné tóny pižma a ambry, které dodávají celé vůni na sytosti.

Salvador Dali – Dalilight se hodí pro ženu něžnou a křehkou, spíše na letní měsíce. Může být i denně nošena, pro stálou svěžest a čistotu. Vůně květin vás bude provázet celým dnem.

 

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od Salvador Dali  a vše o značce Salvador Dali naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.