Recenze parfému Hugo Boss – The Scent

Recenze parfému Hugo Boss – The Scent

Některé vůně jsou podobně jako některé kousky oblečení určeny jen pro speciální příležitosti a využity jsou jen minimálně. Jiné se naopak stanou stálicemi dámských kabelek a toaletních stolků. Pro mě je takovou vůní The Scent od Hugo Boss.

Tenhle parfém patří k těm, které si určitě nekoupíte jen jednou. Je totiž velice jemný, ale přesto značně přitažlivý. Řekla bych, že mezi ostatními parfémy patří k těm rafinovaně elegantním, které na sebe zbytečně nepřitahují příliš pozornosti, ale zároveň dokážou okouzlit jak vás, tak lidi ve vašem okolí.

The Scent voní po broskvích, k hlavním esencím patří také frézie a vedle ovocno-květinové vůně se objevuje i jemný akcent v podobě kakaa.

Sladká vůně není nijak dráždivá a bez problému sedne i ženám, které si jinak v sladších parfémech příliš nelibují. S klidem v duši ji můžete využít během dne do práce, na schůzku i k večerním příležitostem. Myslím, že muži ji na ženách milují a tak je na romantická setkání přímo ideální a při tom nijak prvoplánově vyzývavá.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Vůni stačí aplikovat jednou, maximálně dvakrát za den, vydrží opravdu dlouho. Aplikátor má široký rozstřik, takže stačí zmáčknout jen jednou a vůně se hezky roznese po pokožce i oblečení.

A co je také velkým plusem, je to, že The Scent existuje i v pánské verzi, takže se můžete sladit se svým partnerem, každý se svým vlastním parfémem.

Stejně, jako romantická lahvička v odstínu jemné růžové či champagne, je romantická i tato vůně. The Scent se prodává v baleních 100 ml, 50 ml nebo 30 ml, takže lze na zkoušku zvolit i nejmenší balení a rozhodnout se, zda vám parfém sedí.

Mě osobně sedí velmi a rozhodně je stálicí v mé sbírce. Dalšími oblíbenými vůněmi od Hugo Boss jsou také Ma Vie, Nuit či Femme a pokud vám sedne tato vůně, u značky Hugo Boss určitě najdete i další adepty do svého parfémového arsenálu.

Eliška S.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Podrobná recenze na Hugo Boss The Scent tady na Domluvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.