Recenze Miss Dior – Christian Dior

Máme tu další recenzi od naši čtenářky. Tentokrát se o svých parfémech a zkušenosti s nimi rozepsala Evina a jsme za to moc rádi. Protože její parfémová sbírka a zkušenosti jsou hlavně s dražší značkou Dior a určitě se tedy její názor bude hodit při rozhodováni zdali koupit či nekoupit parfém od Diora. Pojďme se podívat na první její recenzi.

Christian Dior Miss Dior EDP

Ikonická vůně Miss Dior, která v průběhu let dostala hned několik dalších verzí, je příjemný parfém, který je důstojným zástupcem slavné značky Dior. Tento parfém je dokonalou směsicí vůně růží a svěžesti citrusů, které tvoří jedinečnou a elegantní vůni, která může oslnit každého. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších a nejprodávanějších vůní věhlasné luxusní značky.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Jednou z výhod tohoto parfému je jeho dlouhotrvající vůně, která vydrží na pokožce celý den a budete se s ní cítit stále svěže. Vůně je velmi ženská a sofistikovaná, takže je vhodná jak pro každodenní nošení, tak i pro speciální příležitosti. Další výhodou tohoto parfému je jeho univerzálnost. Vůně je vhodná pro ženy všech věkových kategorií a lze ji nosit během celého roku, bez ohledu na to, zda je venku horko nebo chladno. Miss Dior je skvělou volbou pro ty, kteří hledají svůdnou, sofistikovanou a nevšední vůni.

Kromě nádherné vůně má parfém Miss Dior také krásný flakon s mašličkou, který je inspirován elegancí s důrazem na detaily, které jsou charakteristické pro značku Dior. Parfém Miss Dior je výjimečný a nezapomenutelný parfém, který svou vůní, designem a kvalitou předčí spousty jiných parfémů. Pokud hledáte sofistikovanou a nevšední vůni, která Vám dodá sebevědomí a eleganci, určitě Vám tuto vůni doporučuji.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Podrobnou recenzi na Miss Dior od nás naleznete ZDE.

Další parfémy od firmy Dior a vše o značce Dior naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.