Recenze Hugo Boss - Alive

Recenze Hugo Boss Alive

Parfémy jsou základem každé ženy, každou ženu vystihuje jiný parfém a může se vám stát, že si s určitým parfémem spojíte daného člověka. Čich je jedním z důležitých smyslů, který vyvolává silné emoce, pojí nás se vzpomínkami, ale také vám může správně zvolený parfém pomoci na rande či při důležité obchodní schůzce.

Zkrátka parfémy a vůně by měly být součástí každé koupelny a je jen na vás vybrat si ten správný.

Jak si vybírám parfémy?

Vybrat si správný parfém není jednoduché. Pokud byste si daly za cíl očuchat každý parfém v parfumerii, nejspíše vás rozbolí hlava a zanedlouho se vám jednotlivé vůně začnou slívat. Proto se snažím vždy odzkoušet pouze pár parfémů a také, jakmile cítím ve svém okolí někoho, kdo příjemně voní, zeptám se.

A proto přináším recenze na čtyři parfémy, které mohu doporučit.

Ráda bych se podělila se zkušenostmi s následujícími parfémy – Hugo Boss Alive a Giorgio Armani Si. Oba parfémy mám krátce, Giorgio Armani Si je téměř prázdný, nejspíše díky tomu, že se jedná o menší balení a je také mým oblíbenějším parfémem.

Dále také určitě stojí za zmínku parfémy Chloe a jejich základní parfém, který nejspíše všechny znáte a Coco Mademoiselle od Chanel. Oba parfémy jsem si oblíbila, bohužel mi však už došly, proto přikládám bez fotografie.

Oba parfémy mohu doporučit. Hugo Bos Alive bych doporučila spíše na každodenní nošení, a také na sport. Nejedná se o příliš výraznou vůni. Oproti tomu Giorgio Armani Si se hodí na společenské akce či na události, kde chcete být “cítit”. Díky květinové a ovocné vůni vám dodá na charisma, zaujme a lidé si vás také mohou spojit s touto vůni, a jakmile někde ucítí Giorgio Armani Si, vzpomenou si na vás.

Hugo Boss – Alive

Jako první se podíváme na parfém od značky Hugo Boss. Jak jsem již zmiňovala, jedná se o jeden z mých oblíbených parfémů, avšak po druhé si ho spíše už nekoupím.

Parfém voní příjemně, avšak za mě nevydrží příliš dlouho vonět. Je možné, že je to tím, že se tímto parfémem voním často, téměř každý den a využívám ho na běžné události. Po dlouhodobém používání stejného parfému se může stát, že se přestanete cítit a vůni cítí pouze okolí, proto je dobré mít několik parfémů a vůně střídat.

Avšak i přes tento fakt mi přijde, že vůně vydrží o něco méně, něž například u parfému Giorgio Armani Si.

Pokud odmyslím fakt, že parfém Hugo Boss Alive nevydrží vonět příliš dlouho, jedná se o velmi příjemnou vůni. Vůně není nijak agresivní ani výrazná, jedná se o příjemnou, ovocnou vůni v kombinaci s vůní dřevitou.

Hodí se pro všechny, které mají rádi více svěží vůně. Také lze využívat na sport, kde se hodí být navoněn jen lehce a svěží vůní, nikoli těžkou vůní, která se rozvoní už při vstupu.

Parfém mi vydržel přes rok a půl, je to především velkým balením. Cenově je přijatelný a hodí se jak pro mladé dívky, tak pro ženy i dámy ve starším věku.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Od čtenářky Kateřiny M.

Děkujeme za recenzi

Další recenzi od Kateřiny, tentokrát na damský parfém Si od Armani naleznete ZDE.

Další parfémy od firmy Hugo Boss a vše o značce Hugo Boss naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.