Recenze Giorgio Armani - Si

Recenze Giorgio Armani – Si a další krátké recenze na dámské parfémy

Druhá recenze na parfémy od čtenářky Kateřiny. M . Tentokrát nám napsala své zkušenosti s vůní Si od Armaniho. Jsme moc rádi za tuto recenzi, protože tato vůně je u žen obvzlášť oblíbená a my na ni zatím recenzi na Domluvě nemáme. Takže zde je.

Další vůní je parfém od značky Giorgio Armani – Si

Za mě se jedná o jeden z nejvíce typických a oblíbených parfémů od značky Giorgio Armani.

Oproti vůni Hugo Boss – Alive, tento parfém vydrží opravdu vonět dlouho, a pokud ním navoníte například šátek či šálu, také po několika dnech ucítíte výraznou vůni.

Stejně jako u parfému Hugo Boss Alive, také tento parfém má ovocnou vůni, avšak více výraznou a těžkou. Tento parfém využívám na společenské akce, nikoli na běžné činnosti, chození do práce nebo na sport. Díky květinové vůni působí parfém více elegantně a charismaticky.

Parfém je velmi oblíbený, takže se může stát, že nebudete jediná, která má na sobě tento parfém. Proto pokud hledáte ojedinělost, sáhněte jinam. Na druhou stranu vás každý dle tohoto parfému rozezná a spoustě lidem voní. Jedná se o velmi příjemnou vůni, kterou si zamilujete, a ze které vás nebude bolet hlava.

Hlavní noty:

Hlava:Černý rybíz, mandarinka

Srdce: Neroli, růže

Tělo: Vanilka, bílé pižmo

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Na Vivantis.cz mají tuto vůni ZDE.

Další parfémy od firmy Giorgio Armani a vše o značce Giorgio Armani naleznete ZDE.

Víc informací o této vůni naleznete u nás ZDE.

 

Kateřina ještě nepsala pár věto o dalších vůních které měla. Na některé již máme recenzi a jsem rád, že nebude jediná, protože čím víc názorů je tím je to líp pro Vaše rozhodování, protože i vnímání vůně je hodně subjektivní, nemluvě že na každém může vonět trošku jinak.

Další parfémy, které bych doporučila

Pokud bych měla doporučit další parfémy, které mám odzkoušené, ale již prázdné, mezi mé favority by jednoznačně patřila Chloe. Mám na mysli základní parfém Chloe, nejspíše ten, které znáte.

Jedná se o těžší vůni, která stejně jako u Giorgio Armani Si, je dobře zapamatovatelný a výrazný. Parfém voní opravdu dlouho a stačí pouze malé množství díky tomu, že se jedná o výraznou vůni.

Parfém Chloe voní po květinách a je vhodná pro všechny silné a charismatické ženy.

Pokud bych měla vybrat dva nejoblíbenější parfémy, nejspíše by tam spadal právě parfém Chloe a následoval by parfém Si. Oba parfémy jsou mými oblíbenými díky výrazné vůni, která vydrží celý den, dokonce na oblečení i několik dní.

Obě vůně mohou mít vliv na vaše sebevědomí, jakmile ucítíte příjemnou vůni, můžete se cítit také více charismaticky. Proto doporučuji tyto dva parfémy právě na obchodní schůzky a důležité události, kde chcete zapůsobit. Nehodí se úplně na sport či do práce, kde není potřeba oslňovat okolí.

Podrobnou recenzi na Chloe naleznete u nás v této recenzi.

Mezi poslední parfém, se kterým mám kladnou zkušenost a mohu ho vřele doporučit, je parfém od značky Chanel Coco Mademoiselle. 

Jedná se o jeden z dražších parfémů, avšak opět se jedná o silnou, dominantní vůni, takže vám bude stačit pouze malé množství, abyste byly cítit už při vstupu do dveří.

Pokud máte rády těžší a výrazné vůně, které mohou působit svůdně, ale také dominancí, sáhněte po tomto parfému. Svou vůní si získá každou, ale také každého. Jedná se o vůni, kterou bych doporučila spíše ženám, nikoli dívkám. Především proto, že je vůně opravdu těžká. Ve vůni můžete cítit také citrusové podtóny, díky čemuž je vůně výrazná.

 

Od čtenářky Kateřiny M.

Děkujeme za recenze

Líbila se Vám tato recenze a chcete si od Katky přečíst ještě další recenzi, tak potom Vás rád odkáži na její recenzi na dámsky parfém  Alive od Hugo Bosse.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.