Parfémy Eisenberg

Parfémy Eisenberg patří mezi nejvyhledávanější značky v oblasti luxusního parfémového průmyslu. Jejich historie sahá až do roku 1929, kdy byly založeny Frankem a Martou Eisenbergovými. V průběhu let se značka stala synonymem pro designově moderní lahve, nezaměnitelnou vůni a vysokou kvalitu. Značka produkuje nejen parfémy, ale také toaletní vody a doplňky k pečlivému péči o pokožku. Každý produkt je vyroben s láskou a s vysokou úctou k přírodě.

Historie parfémů Eisenberg

Představitelé značky se soustředili na výrobu terapeutických parfémů, které by pomáhaly vylepšit lidskou psychiku a prožívat emoce. To bylo dokončeno tím, že získali vzorky z přírodních surovin a smíchali je s koncentrovanými květinovými étery.

V roce 2002 se značka Eisenberg přestěhovala do Švýcarska a představila širší řadu vůní. Nové vůně zahrnují exkluzivní ingredience jako bergamot, jasmín, růži a další. Změnili také obal, který je elegantní, moderní a šik. Každý parfém se navíc doprovází velmi jemnou a šťavnatou vůní. Společnost Eisenberg se díky svému elegantnímu vzhledu a ušlechtilým vůním stala oblíbenou mezi mnoha lidmi.

Designové moderní lahve

Designové moderní lahve parfémů Eisenberg jsou tvořeny jemnou a elegantní kombinací světlých barev zdobených zlatou stříbrnou přední částí. Kombinace těchto prvků vytváří nezapomenutelný vizáž, který doplní cokoliv, od vašeho každodenního oděvu až po večerní oblečení. Každá láhev parfému obdrží individuální pozornost, jelikož je vyrobena ze speciálního skla s lesklou povrchovou úpravou. Jedinečný tvar a vzhled designu lahví je důkazem kreativity a moderního ducha této značky. Kromě toho je každá láhev vybavena praktickým a estetickým dávkovačem, který vám umožní vychutnat si parfém ve své plné kráse. Díky modernímu designu lahví parfémů Eisenberg získáte zařízení, které je nadčasové a nezapomenutelné.

Recenze  Eisenberg parfémů na Domluvě.cz:

Eisenberg J'ose - Eisenberg - recenze

Eisenberg J’ose – Eisenberg – recenze

Když mi prodavačka v Marionetu chystala odstřik Eisenberg J’ose Eisenberg tak mě určitě zaujal jak obal i krásný flakón. K většímu očekávaní přispěla i prodavačka tím, že mi tuto pánskou parfémovou  vůni doporučila. A musím její doporučení pochválit.  J’ose for men je vůně, která je opravdu zajímavá a stojí za to. Obal který si můžete prohlédnout na … Pokračování textu Eisenberg J’ose – Eisenberg – recenze

Žádný komentář

Nezaměnitelná vůně

Jsou slavné pro svou originalitu a luxusní vůni. Eisenberg parfémy jsou vyrobené pouze ze 100% přírodních ingrediencí, které jsou extrahovány z květin, peciček a koření. Tyto ingredience se pak mísí do dokonale vyvážené kompozice, která zaručuje, že parfém je unikátní a nezaměnitelný. Díky svému nadčasovému designu a nezaměnitelné vůni jsou tyto parfémy oblíbené po celém světě.

Tyto parfémy jsou považovány za moderní ikony luxusu. Každý z jejich parfémů je vyroben z přírodních ingrediencí, které jsou získávány z květin, peciček a koření po celém světě. Tyto ingredience jsou přesně vyvážené, aby vytvořily jedinečnou a nezaměnitelnou vůni. Eisenberg parfémy jsou perfektním řešením pro každého, kdo hledá luxusní parfém, který se nikdy nezastará.

Vysoká kvalita

Vyrobeny jsou z naprosto nejkvalitnějších ingrediencí. Každý parfém je směsí vůní, které se skládají z přírodních éterických olejů, drahých ingrediencí a exkluzivních esencí. Tyto ingredience ve spojení se speciálním procesem výroby a moderní technologií dávají parfémům Eisenberg tu nejlepší kvalitu a jedinečnost.

Kvalita parfémů Eisenberg je dále potvrzena 25letou historií spokojených zákazníků. Každý parfém je zkoumán a kontrolován podle přísných standardů a pravidel. Díky tomu se může parfém Eisenberg pochlubit nejlepším poměrem ceny a kvality. Také nabídka parfémů je široká, takže každý může vybrat svůj oblíbený.

Toaletní vody a doplňky

Kromě parfémů Eisenberg nabízí také další produkty, jako jsou toaletní vody a doplňky. Toaletní vody Eisenberg mají velmi jemnou a svěží vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Doplňky, které se k toaletním vodám Eisenberg hodí, jsou balzám na rty a tělové mléko, které zanechávají pokožku jemnou a hedvábnou. Balzám na rty je vyroben z přírodních ingrediencí a je vybaven ochranným faktorem proti UV záření, který chrání rty před slunečními paprsky. Tělové mléko je na bázi olivového oleje, který chrání pokožku před vysycháním. Oba produkty jsou vyrobeny s cílem poskytnout komfort a ochranu pokožce.

Péče o pokožku

Péče o pokožku patří mezi klíčové faktory pro zachování zdraví a krásy. Parfémy Eisenberg přináší kompletní řadu produktů, které jsou navrženy tak, aby pomohly udržet pokožku zdravou, mladistvou a bez nedokonalostí. Základem je použití jemných a přírodních ingrediencí, které jsou šetrné k pokožce a poskytují jejímu hydrataci a výživu.

Každá sada produktů je obohacena o účinné přísady, které napomáhají odstranění předčasných vrásek a jiných stárnoucích známek. Produkty Eisenberg jsou navíc obohaceny o antioxidanty, které pomáhají posílit přirozenou ochranu pokožky proti škodlivým vlivům. Přírodní přísady používané v produktech Eisenberg nezanechávají pokožku suchou ani zatíženou, ale přispívají k jejímu lehčímu, jemnějšímu a hluboce hydratovanému vzhledu.

Respekt k přírodě

Respekt k přírodě je nedílnou součástí činností společnosti Eisenberg. Společnost usiluje o dlouhodobou udržitelnost a připravuje procesy, které pomohou chránit životní prostředí a udržet jej pro budoucí generace. Ve snaze ochránit a přírodu a její nerostné bohatství, Eisenberg vyvíjí produkty, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, a to bez znečišťování přírodních zdrojů.

Společnost také věnuje velkou pozornost recyklaci, zejména plastových obalů. Eisenberg provádí rozsáhlé programy pro zachování a ochranu životního prostředí a zabezpečuje, aby všechny plastové obaly, které používá, byly recyklovány. Kromě toho se Eisenberg pravidelně účastní různých ekologických projektů a podporuje vědecký výzkum, který pomáhá chránit přírodu a její bohatství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.