Parfémy Davidoff

Parfémy značky Davidoff nabízejí širokou škálu vůní, které zaručí, že si najdete ten správný parfém pro každou příležitost. Od moderních, intenzivních vůní až po klasické a květinové, každému vyhovuje něco jiného. Parfémy Davidoff mají dlouhou historii, která sahá až do roku 1984 a od té doby se staly synonymem pro luxus a elegance. Tyto parfémy jsou uznávané a oblíbené po celém světě a sbírají pozitivní recenze. Pojďme se nyní podívat na některé z těch nejprodávanějších parfémů.

Recenze Davidoff parfémů na Domluvě.cz:

Davidoff Cool Water Woman - toaletní voda

Recenze Cool Water Woman – Davidoff

Recenze na ženský parfém od naši čtenářky Brusinky. Davidoff – Cool Water Woman Ovocně květinová vůně s vodními akordy, kterou prostě budete milovat. Osvěžující nespoutaná s chladivým dojmem. Hlava je provoněna ananasem, citronem, lilií, lotosem, melounem, černým rybízem a calonem. Srdce je provoněno jasmínem, konvalinkou, růží, leknínem, hlohem, medem a lotosem. V základu ucítíte syté tóny maliny, pižma, … Pokračování textu Recenze Cool Water Woman – Davidoff

Žádný komentář
Davidoff Champion - Davidoff

Davidoff Champion – Davidoff – recenze

Musím se přiznat, že si myslím, že jsem sportovec, ale svalů zase na těle tolik nemám. Většina sportů, kterým se věnuji jsou totiž zaměřeny na nohy. Běh, kolo, turistika, lyžování, běžky. Takže činka jako flakón této vůně mě zase tolik nezlákala a vlastně mě ani moc netěšilo to, že jde o další sportovní vůni, protože … Pokračování textu Davidoff Champion – Davidoff – recenze

Žádný komentář
Adventure - Daviddof - recenze

Adventure – Davidoff – recenze

Život je barevný a každý z nás vnímá pod slovem dobrodružství něco jiného. Někdo pod tím může myslet například opustit město a jen jít za jeho hranice. Pro někoho je to zkoumaní jeskyní, pro dalšího let, pro dalšího … . Schválně se podívejte na povedený reklamu na tuto vůni. Zkrátka co člověk to jiný dobrodruh. … Pokračování textu Adventure – Davidoff – recenze

Žádný komentář
Horizon - Davidoff - recenze

Horizon – Davidoff – recenze

Vzorek Horizon jsem dostal od Haničky, s parfémem, který mi koupila na Valentýna. Jak mi jej dávala, tak mi k němu řekla, že ji tato vůně obvzlášť voní. Musím její názor potvrdit. Horizon je zajímavou novinkou pro letošní rok 2016 od americké firmy Davidoff. Mě osobně připomíná mou nejoblíbenější vůni Pour Homme extreme Bottega Veneta . … Pokračování textu Horizon – Davidoff – recenze

Žádný komentář
The Brilliant Game - Davidoff - recenze

The Brilliant Game – Davidoff – recenze

Hodně mě zajímalo jak voní vůně, které mají v sobě alkoholické tóny. Hlavně z toho důvodu, že hodně novinek na rok 2016 mělo tyto složky nahlášeno. Nedávno se mi do rukou dostal vzorek vůně, která má vůni martini a campari. Sice nejde o absolutní novinku z letošního roku. Firma Davidoff totiž s touto vůni přišla … Pokračování textu The Brilliant Game – Davidoff – recenze

Žádný komentář
Davidoff Cool Watter - Davidoff - recenze

Davidoff Cool Watter – Davidoff – recenze

Na tuto vůni jsem byl obzvlášť zvědavý. Jde totiž o hit z 90. let který ověřil čas. V posledních letech byl mírně přeformulovaný, ale kritici toto přeformulování tolik nehaní, jak jiné. Jde o americkou vůni, která v roce 1992 získala ocenění vůně roku a do dneska se velmi dobře prodává. Ve vůni je zachycena vůně … Pokračování textu Davidoff Cool Watter – Davidoff – recenze

Žádný komentář

Další vůně od firmy Davidoff o kterých píšeme u nás na Domluvě:

Davidoff Cool Water – parfémová voda pro muže – mořská svěžest s dřevitými tóny

Davidoff The Game – toaletní voda pro muže – aromaticko dřevitá vůně

 

Historie parfémů Davidoff

Značka Davidoff se zaměřuje nejen na produkty jako jsou hodinky a oděvy, ale také na výrobu parfémů. Historie parfémů Davidoff sahá až do roku 1984, kdy byla poprvé uvedena na trh parfémová voda Cool Water, která okamžitě získala název klasika. Od té doby se značka Davidoff začala zabývat výrobou parfémů a rozšířila svou řadu o řadu dalších parfémů, včetně Adventure, Hot Water, Zino a Silver Shadow. Tyto parfémy jsou nyní nabízeny v obchodech po celém světě a jsou oblíbené mezi muži i ženami. Každý parfém Davidoff je vyroben z kvalitních ingrediencí a jeho vůně je silná a dlouhotrvající. Parfémy této značky jsou proto oblíbené pro svou kvalitu a intenzivní vůni.

Různé typy parfémů Davidoff

Nabízí širokou škálu parfémů pro muže i ženy. Mezi nejoblíbenější patří parfémy Cool Water, Adventure, Echo a Champion.

Cool Water je jednou z nejoblíbenějších vůní Davidoff. Je to klasická oceanově-aromatická vůně pro muže se svěží až hořkou vůní. Adventure je další popularní vůní, která je obzvlášť vhodná pro muže, kteří milují dobrodružství. Tato vůně je dřevitá a příjemná, s tóny zelené jsemové a citrusové vůně. Echo je moderní a elegantní parfém pro ženy s jemnou a květinovou vůní. Posledním typem je Champion, který je vhodný pro muže i ženy. Tato vůně má svěží až dřevitou vůni s tóny citronu, koriandru a fialky.

Intenzivní moderní vůně Davidoff

Intenzivní moderní vůně Davidoff jsou mnohostranné a příjemné vůně, které se postupně po celém světě stávají oblíbenými. Tyto vůně jsou navrženy tak, aby vynikaly za všech situací a ukázaly ženskou sebejistotu. Davidoff je známý svou špičkovou kvalitou, která dokonale doplní osobnost jakékoli ženy. To, co odlišuje intenzivní moderní vůně Davidoff od ostatních, je jejich velmi příjemná sladkost, která je v kombinaci s jemnými citronovými a květinovými tóny. Také je důležité zmínit, že tyto vůně nejsou nikdy příliš silné a zeslabují se po několik hodin po jejich aplikaci. Vůně od Davidoffu se staly jedním z nejoblíbenějších a nejlépe prodávaných vůní pro všechny ženy.

Klasické a květinové vůně Davidoff

Klasické vůně Davidoff jsou vysoce ceněny pro svou jedinečnou směs ingrediencí, které dohromady tvoří jednoduchou, ale velmi výraznou vůni. Nejznámější z těchto klasických vůní je Davidoff Cool Water, která je směsí mořských tónů, invokace osvěžujícího mořského větru a bylinných tónů. Další populární klasickou vůní je Davidoff Adventure, která je směsí cizokrajných bylin a koření.

Květinové vůně Davidoff jsou oblíbené pro svou jemnou, ale intenzivní kompozici. Nejznámější z těchto vůní je Davidoff Echo, který je směsí květinových, bylinných a dřevitých tónů. Další populární květinová vůně je Davidoff Good Life, která je směsí květinových a ovocných tónů. Obě tyto vůně jsou velmi oblíbené pro svou jemnou a něžnou příchuť.

Luxus a elegance parfémů Davidoff

Davidoff parfémy jsou synonymem luxusu a elegance. Jsou vyrobeny s vysokou kvalitou, aby uspokojily nejnáročnější palety. Parfémy Davidoff mají kořeny v jedinečných událostech a vzpomínkách, které evokuje jeho název. Každý parfém je unikátní a navržen tak, aby vyhovoval potřebám jednotlivce.

Všechny parfémy Davidoff jsou kombinací exotických ingrediencí s moderními složkami. Vyznačují se svou komplexností a jedinečnými kombinacemi vůní. Každý parfém je vyroben se zvláštními ingrediencemi, které vytváří jedinečnou vůni. To vše přispívá k nezapomenutelným chvílím, které člověk s parfémy Davidoff prožívá.

Uznávané parfémy po celém světě

Parfémy Davidoff jsou jedny z nejznámějších a nejuznávanějších parfémů na světě. Značka se může pochlubit více než 30 lety úspěšné historie, během které se stala uznávanou parfémovou značkou po celém světě. Většina jejich parfémů je postavena na silných ovocných a kořeněných vůních, které se po více než třech desetiletích staly jednou z nejoblíbenějších značek parfémů. Davidoff parfémy jsou známé pro svou jedinečnou vůni, která je směsí svěžích ovocných not a kořeněných tónů. Vůně jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále spotřebitelů a dokázaly se s nimi vyjít. Díky své výjimečné kvalitě a unikátní vůni jsou parfémy Davidoff uznávané po celém světě.

Nejprodávanější parfémy Davidoff

Její parfémy je možné dostať v obchodech se značkovou kosmetikou po celém světě. Nejprodávanějšími parfémy Davidoff jsou Cool Water Woman, Cool Water Man a Hot Water Man.

Parfém Cool Water Woman je květinově-ovocná vůně s tóny meruňky, magnolie, cedru a pomerančových květů. Je to oblíbená vůně pro ženy, která je sladší a jemnější ve srovnání s Cool Water Man. Cool Water Man je kombinací citrusových tónů, bergamotu a mořských akordů. Hot Water Man je sladší vůně se sladkými kořeními a orientálními tóny. Je to nejoblíbenější vůně pro muže. Tyto tři parfémy jsou nejoblíbenější a nejprodávanější vůně značky Davidoff.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.