Kde na vzorky a odstřiky parfémů v Ostravě

Kde na vzorky a odstřiky parfémů v Ostravě

Bydlím v Ostravě a k vzorkům a odstřikům parfémů se snažím dostat v mém městě. Zdroje o kterých aktuálně vím jsou pro Ostraváky tři. Možná jich je víc, ale zatím jsou pro mně utajeny.

  1. zdroj vzorečků je Parfumeries

První zdroj na který jsem narazil a který využívám nejraději je parfumérie Parfumeries.cz mám to v pěším dosahu ode mně z domu. Parfumérka s eshopem na Výškovické v areálu Kotvy nenabízí odstřiky. Ale za 20,- Kč se tam dají koupit vzorečky. Zdroj je to nestálý, ale často jsou zde novinky a hlavně jde o originálně udělané vzorečky i s papírovým obalem, takže ten vzoreček a následně fotka pro recenzi tady na stránkách nějak vypadá. Vzorky jsou většinou od pár značek, ale to nevadí, alspoň budu mít tyto značky lépe zmapovány.

2. zdroj tentokrát odstřiků mám v Marianet

Do dneška to byl pro mě jediný zdroj odstřiků v OV a když se to veme, tak je to jediný zdroj který znám, protože třetí zdroj není na počkáni. Kdežto když příjdete do Marianetu , tak Vám tam obsluha na počkáni vzorky vyrobí. Jak mi holky z obsluhy nedávno prozradili. Lepší je si vzorky objednat přes jejich eshop a pak je vyzvednout. Jsou lépe popsané a hlavně v eshopu jsou všechny. Hodně parfémů totiž mají ukrytých pod pultem, takže člověk neví že je mají a tím pádem si odstřik “podpultovek”. nepořídí. Zde je reportáž z mé první cesty do Marianetu.

3. zdroj jsou odstřiky z parfums.cz

Parfums.cz asi nemá cenu představovat. Je to Brněnský eshop, který vyrostl do obrovských rozměrů a svým obratem a cenou válcuje vše kolem sebe. Nedávno expandoval i do Ameriky a to hlavní nově mění jméno na Notino. A proč jej zmiňuji. Díky tomu jak jsou velcí, tak mají v Ostravě výdejnu a vím že se chystá i nová velká prodejna. Když si v eshopu objednáte vzorky, tak je máte do dvou dnu zdarma na oné vydejně. Takže je řadím taky do zdroje odstřiků. Protože jejich nabídka je obrovská, včetně hodně niche parfémů, tak je opravdu z čeho vybírat. Já jsem si u nich dnes vyzvedl velkou várku odstřiků, zatím jsem volil ty nejznámnější vůně, které zde ještě nemám sepsány, plus pár lahůdek. Už se těším až základ zmapuji a budu se bavit specialitkami, které i na Parfums mají. Ještě k odstřikům z Parfums. Jsou pěkně popsány. 1 ml jsou jen flakónek. ale 2ml a 5ml už mají rozprašovač. Odstřiky byly v bublinkové folii cca po pěti kusech. Já ve středu večer objednávala (byl svátek) a už ve čtvrtek odpoledne mi přišla SMS že si mohu objednávku vyzvednout. Tzn. bylo by to do dne, kdyby jsem měl cestu kolem.

jak jsou zabaleny odstřiky z Parfums
jak jsou zabaleny odstřiky z Parfums

Fotky v tomto článku jsou právě z rozbalené zásilky vzorků od Parfums.cz

nové odstřiky
nové odstřiky

Už se těším na to jak budu nové vůně zkoušet a hodnotit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.