DKNY Nectar Love parfémovaná voda

DKNY – Nectar Love

Ponořte se do sladkého a vášnivého světa s vůní DKNY Nectar Love parfémované vody pro ženy. Tento okouzlující parfém je jako neodolatelný med, který láká a přitahuje ve svých jemných kapkách. S kombinací exotických květin, šťavnatého ovoce a smyslných dřevitých tónů vytváří jedinečnou esenci plnou energie a vášně. Pocítíte jak vaše smysly probuzuje každý nádech této sladké symfonie, která zanechává za sebou stopu nezapomenutelnosti.

Popis a vlastnosti

DKNY Nectar Love je zvláštní vůně je to vůně vonící po včelím vosku > ovocně > bonbónově

A přesto to je gurmánsko orientálně květinová vůně.

Nectar Love voní mírně středně dlouze. Ideální pro letní, ale i jarní a podzimní dny.

Složení DKNY Nectar Love :

Hlava: sluneční poznámky >  nektarinka >  frézie > mandarinka >  grapefruit

Srdce: mirabelka >  jasmín >  konvalinka

Tělo: včelí vosk >  vanilka >  pižmo >  cedr >  neroli

Ne přehnaně sladké, vydrží vonět dlouze.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Ne všem milovníkům medových vůní sedí.

Opojná vůně.

Jako všechny parfémy DKNY skvělý poměr cena výkon.

DKNY Nectar Love je parfémovaná voda pro ženy. Tato orientální květinová vůně dokonale podtrhuje smyslnost každé ženy a přináší do vašeho okolí tajemství a záhadu. Jakmile ji použijete, budete ihned poutat pozornost svou svůdnou vůní, která je vhodná pro každodenní nošení.

Vonný profil DKNY Nectar Love je plný exotických tónů Orientu, které dodají vaší osobnosti nezapomenutelnou sílu. Květinové akordy se prolínají s jemnými orientálními esencemi, čímž vytvářejí jedinečné spojení smyslnosti a elegance. Tato parfémovaná voda nenahraditelně vyjadřuje váš individuální styl a přidává mu špetku luxusu.

Své okolí ohromte neodolatelnou kombinací tajuplnosti a smyslnosti dnes i denně s DKNY Nectar Love. Jeho unikátním vonným složením si zajistite pocit sebejistoty po celý den. Vhodnost této vůně pro každodenní nošení znamená, že může být součásti vaší rutiny bez ohledu na přesné místo či událost. Přidejte si do svého života trochu luxusu a nechte se unést vůní, která zaujme každého ve vašem okolí.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému “DKNY Nectar Love parfémovaná voda pro Ženy “. Někteří zákazníci jsou s produktem spokojeni a popisují ho jako příjemný, sladký a svůdný. Ocenili také dlouhotrvající vůni a elegantní balení. Na druhou stranu, někteří zákazníci byli zklamáni tím, že vůně nebyla tak intenzivní, jak se očekávalo. Také si stěžovali na to, že vůně rychle vyprchala po aplikaci. Celkově lze tedy říct, že recenze na tento produkt jsou smíšené.

Závěr

DKNY Nectar Love parfémovaná voda pro ženy  je dokonalou volbou pro každou moderní ženu, která si přeje vyjádřit svou smyslnost a energii. Tento osvěžující a sladký parfém s jemnými květinovými tóny a exotickým ovocem zanechá na vaší pokožce nezapomenutelnou stopu. Své okolí okouzlíte jedinečným aroma, které vás bude provázet po celý den. DKNY Nectar Love je symbolem vášně a lásky k sobě samé – objevte jej již dnes a dopřejte si luxusní pocit sebevědomí!

 

Tuto vůni mají na Notino Zde

Další parfémy od firmy DKNY a vše o značce DKNY naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.