Calvin Klein Women

Calvin – Klein Women

Calvin Klein Women  je vůně, která dokonale vyjadřuje sílu a eleganci moderní ženy. Tento parfém se skládá z jemných květinových tónů, které jsou doplněny o svěží ovocné akordy a smyslné dřevité nuance. Jeho složení je tak unikátní, že si ho zamilujete již při prvním nanesení na pokožku. Calvin Klein Women  je ideální volbou pro každodenní nošení i speciální příležitosti a stane se vaším nezbytným doplňkem do kabelky.

Popis a vlastnosti

Parfémovaná voda CALVIN KLEIN Women EdP je svěží kombinací květinové a dřevité vůně, kterou ocení ženy, kteří se nebojí plnit si své sny a nikdy nezapomenou na své skutečné já. Tato vůně oslavuje ženskost ve všech podobách a díky její přirozenosti a čistotě je vhodná pro každodenní používání.

CALVIN KLEIN Women EdP následuje současné trendy a dodává osobnost, sílu a odhodlání každé ženě. Neobyčejný flakon této parfému je stejně pronikavý jako pohled každé moderní ženy. Hlava tohoto parfému tvoří kombinace eukalyptu, pepře, bergamotu, grepu a citronu. Srdce se skládá z magnolie, jasmínu, květu pomerančovníku, maliny a čaje.

V základu této parfémované vody se rozvoní cedr, pryskyřice olibanum, ambroxanem ,kašmínem,fialkou  a bím pižmem. CALVIN KLEIN Women EdP tak nabídne dokonalou harmonii mezi kvetinami i dřevitými prvky pro ty ženy,které hledajíc novinky ale stojíc pevně na zemi.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu “Calvin Klein Women l”. Někteří zákazníci jsou s vůní spokojeni a popisují ji jako svěží, elegantní a přitažlivou. Nicméně někteří zákazníci si stěžují na to, že vůně nevydržela dlouho a byla přehnaná. Celkový dojem je tedy rozporuplný.

Závěr

Celkově lze říci, že Calvin Klein Women  je vynikající volbou pro ženy, které hledají svůj osobitý a jedinečný parfém. Jeho jemné květinové tóny jsou ideální pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Navíc lahvička s minimalistickým designem dodává produktu elegantní a moderní vzhled. Pokud hledáte kvalitní parfém od renomované značky, Calvin Klein Women 100 ml rozhodně stojí za to vyzkoušet!

Zde naleznete podrobnou recenzi na Calvin Klein Women u nás na Domluvě.

Tuto vůni mají na Notino Zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.