Bottega Veneta Illusione - parfémovaná voda

Bottega Veneta – Illusione

Vstupte do světa smyslné elegance s parfémovanou vodou Bottega Veneta Illusione. Tento okouzlující a neodolatelný vůní, která je inspirována italským venkovem, vás přenese na romantické procházky mezi rozkvetlými vinicemi a zelenými poli. Své smysly pohladíte jemným květinovým akordem, který se ladně prolíná s osvěžujícím ovocným tónem. Uvolněte se a dopřejte si jedinečné zážitky díky této vzrušující parfémované vodě  od Bottega Veneta.

Popis a vlastnosti

Bottega Veneta Illusione voní středně dlouze mírnou intenzitou.

Bottega Veneta Illusione je vůně zelená > citrusová > dřevitá

Jednotlivé tóny Bottega Veneta Illusione:

Hlava: bergamot  > černý rybíz

Srdce: fíkový list  > květ pomerančovníku

Tělo:  olivovník  > fazole tonka

Krásná zelená vůně bez hořkosti. Jak už to bývá u vůní Bottega Veneta jde o elegantní vůni, která stojí za to.

Z počátku svěží bergamot se zelenými tóny a končí to hřejivými fazolemi tonka s dřevem při kůži. Ideální vůně do kanceláří.

Bottega Veneta Illusione – parfémovaná voda  je květinově dřevitá pižmová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tato vůně dokonale vyjadřuje napětí mezi svěžestí a smyslností. Všechny vůně značky Bottega Veneta přinášejí příběhy plné ryzí Itálie. Od samého začátku se tato značka snažila prostřednictvím svých vůní přenést nezaměnitelné okamžiky, které můžete zažít pouze v Itálii, a nadčasovou krásu a odkaz této nádherné země.

Voní draho a přirozeně.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Flakon parfému je vyrobený z těžkého masivního skla, což okamžitě evokuje pocit luxusu ve chvíli, kdy ho člověk vezme do ruky. Reflexní materiál na povrchu flakonu umocňuje vizuální efekt tekutiny uvnitř a míchání se s místy mďavými odlesky růže (v případě dámské verze) nebo svetlejšími odlesky zelenkových (v připadë pánske verze). Čtvercový tvar obou flakonù doplňuje organický kulatý plastický motiv, který připomíná tvar klapky vody. Oba flakony jsou vybaveny uzávěrem s texturou inspirovanou bakelitem a mají centrální otvor, za kterým se skrývá rozprašovač.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně parfému Bottega Veneta Illusione – parfémovaná voda.  Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí příjemnou a osvěžující vůni tohoto parfému. Další zákazníci se naopak stěžují na slabou trvanlivost vůně a rychlé vyprchání jejich účinku. Celkový dojem je tedy spíše smíšený, s názory rozdělenými mezi ty, kteří jsou s produktem spokojeni a těm, kteřím nevyhovuje jeho trvanlivost.

Závěr

Bottega Veneta Illusione je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá svěží a elegantní vůni. Tento parfém přináší jedinečný zážitek díky kombinaci citrusových tónů s jemnými květinovými akcenty. Jeho lehkost a dlouhotrvající vůně udělají dojem na každého kolem vás. S Bottega Veneta Illusione se budete cítit svěže, sofistikovaně a plni sebevědomí po celý den.

Další parfémy od Bottega Veneta a vše o značce Bottega Veneta naleznete ZDE.

Na Notino.cz mají tuto vůni ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.