Aquavible Love Now - Avon - recenze

Aquavible Love Now – Avon – recenze

Recenze osvěžující tělové vůně Avon Aquavibe – Love Now od čtenářky Elišky S. .

Obzvláště v letošním tropickém létě je touha po příjemném osvěžení opravdu veliká. Ne vždy je možnost si dopřát ovocný drink s ledem, skočit do bazénu nebo si dát lahodnou zmrzlinu. Proto ve své kabelce nosím tělový sprej, který mám vždy při ruce a v potřebných chvílích mi dodá příjemné ochlazení i energickou a hravou vůni.

Jak už samotný název napovídá, tuto vůni od Avonu si jednoduše nelze nezamilovat. Svěží tělový sprej se obzvláště hodí do horkých letních dnů. Nejen, že nabízí jemné ovocné aroma s příměsí květin, ale navíc dodá pokožce příjemné ochlazení a pocit svěžesti. A to se v nynějších vysokých teplotách opravdu hodí.

Jedná se o ideální záležitost na běžné používání během dne. Velkým plusem je, že i vzhledem k velice příznivé ceně vydrží opravdu dlouho. Stačí stříknout jen trošku a chladivá vůně jahod a hrušek se ihned příjemně rozvine.

Jedná se spíše o sladší vůni, takže kdo sladké aroma příliš nemusí, nejspíš to nebude ta pravá volba pro něj. Přesto je ale aroma velice jemné, nejde o žádný těžký parfém, který by za sebou zanechával dlouhou aromatickou stopu. Spíše je to jemný a přirozený akcent, který koresponduje s letními dny a vůněmi, které jsou pro toto období typické. Aquavibe Love Now se prodává v jednoduché květinami zdobené lahvičce o obsahu 100 ml a rozhodně vydrží déle než jen přes letní sezónu.

Spolu s Love Now jsou v této řadě od Avonu ještě další verze osvěžující tělové vůně, jako například Laugh More, která kombinuje svěží vůni citrónu a konvalinek. Dobrou volbou bude určitě i sprej Dance Forever z této řady, který v sobě snoubí vůni citrusových plodů s kapkou vanilky a cedrového dřeva.

Aquavibe Love Now každopádně sedne aktivním ženám milujícím sladší ovocné vůně nesloužící jako silnější parfém na speciální příležitosti či na večer, ale jako každodenní osvěžení zajišťující příjemnou lehkou vůni po celý den. Určitě se neztratí v žádné kabelce.

Aquavible Love Now - Avon
Aquavible Love Now – Avon

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji zde

Jak voní Aquavible Love Now

Aquavible Love Now voní ovocně > sladce

Voní cca hodinu mírnou intenzitou.

Ideální do letních nebo jarních dnů.

Složení Aquavible Love Now

Hlava: hruška > pomernač, broskev

Srdce: jahoda > malina > hnědý cukr

Tělo:  jantar > pižmo

Tuto vůni doporučuji koupit na Vivantis.cz mají ji zde

Další parfémy od Avonu a vše o značce Avon naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.